Život v obci

Obecní úřad Krásná

Telefon:

+420 558 692 205
+420 724 164 574

Adresa:

Krásná 287,
pošta Pražmo 739 04

Úřední hodiny:

Po: 8:00 – 11:oo, 11:30 – 16:15
St: 8:00 – 11:oo, 11:30 – 16:30

IČ: 00577022
Datová schránka: v5ravp4
Bankovní spojení: 27522781/0100

Chytrá komunikace aktivně zapojuje
občany do dění obce, zvyšuje
informovanost a spokojenost.

» Více informací o mobilním rozhlase

Pomalé cvičení pro zdravá záda

Vážení spoluobčané, každé úterý a čtvrtek Vám nabízíme možnost protáhnout tělo, posílit kondici a uvolnit mysl! Přijďte spolu s námi vyplavit endorfiny a odpočinout si aktivně!

Kdy: Každý týden ve čtvrtek
Čas: 18-19 hod.
Cvičitelka: Lucie Šíblová
Místo: Sál OÚ Krásná

Po dlouhé pauze způsobené covidovými opatřeními se opět můžeme scházet v sále OÚ a v sále hasičské zbrojnice Dolní Krásná. Stále však musíme dodržovat aktuální opatření. Na Mohelnici cvičíme v úterý v 18 hodin aerobní cvičení, ve čtvrtky v 18 hodin protahovací a uvolňovací cvičení a v 19 hodin posilování. V hasičárně na Dolní Krásné pak v úterky od 17 hodin pilates. Přes prázdniny (červenec, srpen) cvičení zrušeno.

Někteří z nás si jistě zvykli na formu on-line cvičení, ale přesto se na Vás moc těšíme! Věříme, že není nad osobní kontakt a sdílení společné radosti z pohybu, nasátí pozitivní atmosféry či uvolnění hormonů štěstí, které nám navozují dobrou náladu a psychickou vyrovnanost, správnou pohybovou činností.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Kateřina Repková, 731 307 030, Lucie Šíblová 733 717 145.

Na stálé cvičící i nově příchozí se těší Lucie Šíblová a Kateřina Repková.

 

Lucie Šíblová, cvičitelka a členka výboru pro kulturu a sport

V posledním měsíci se nám sešly od vás, pravidelných, aktivních cvičících velmi pozitivní ohlasy. Pro jejich upřímnost, milost a vřelost se o ně s vámi rádi podělíme a tímto za ně stejně upřímně děkujeme. Doufám, že pro vás budou také motivací.

Vaše ohlasy:

Kromě toho, že nás cvičení baví a děláme něco pro sebe, tak už je to dokonce i vidět. Montérky v práci máme poněkud volnější a i to bříško si pomalu přestává žít svým vlastním životem J. Také v zádech tolik nebolí a i migréna ustoupila. A to vše pod dohledem našich super cvičitelek, které mají vždy úsměv na tváři a jsou milé, ochotné a obětavé. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, uši a svaly.

Romča a Jana, Carbolky z Dolní Krásné

            Cvičení je úžasné, Lucka dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru. Obsah hodin se mi líbí pro svoji pestrost, odbornost i funkčnost jednotlivých hodin.

Zuzka Wolfová

            Cvičení na Krásné je na vysoké úrovni. Jednotlivé lekce jsou pestré a nápadité. Paní cvičitelka Lucka je člověk na svém místě. Líbí se mi, že není zde žádný tlak – „musíš“, a zároveň stres, že něco „nezvládnu“. Každý cvičí dle svých možností, s chutí a samozřejmě s radostí. Třešničkou na dortu bylo předvánoční cvičení, kdy kromě cvičení, byl připraven k posezení lahodný vánoční punč a spousta dobrot od všech zúčastněných. Nechyběla ani tombola, která nás velice překvapila. Její milá, usměvavá tvář se dotýká mnoha lidských srdcí a za to jí velice děkuji. Vřele doporučuji.

Cvičenka z Krásné Mohelnice